| Fum98 a întrebat:

Vreau si eu sa slabesc 10kg pana de ziua mea(4 iunie) dar nu stiu cum.Ma puteti ajuta si pe mine va rog mult?!(Funtita)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

O dieta care da roade, insa este foarte, dar foarte periculoasa este cea bazat DOAR pe carne.Adica manaci doar carnehappy

| Nicole_8267 a răspuns:

Eu am slabit in decurs de 3 luni, dar mai puneam si kg la loc, de aceea am devenit vegetaliana (doream sa scap si organismul de toxine) consumam fructe si legume si 2 -3 l de apa pe zi, am slabit