| IDK98989823 a întrebat:

Vreau un sfat și sa îmi spuneți dacă s-a mai confruntat cineva cu asa ceva deci eu merg în fiecare pauza la scoala urinez trebuie sa ma chinui sa îmi golesc vezica sa simt ca o am goala. Cu toate ca fac asta în ore tot mai am prb și trebuie sa ma tin suntem abia în 7 oct cum voi rezista pana pe data de 4 iunie când termin liceul+ca am și bac, nu vr sa repet anul..Am fost la urolog ala mi-a zis ca nu am nimic la rinichi analizele au ieșit bune am luat ceva medicament naturist și nu mi-a trecut ba chiar am și usturimi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cipi1212 a răspuns:

Ai vrut să te urinezi și când nu era cazul. Probabil este aceasta este cauza.