| Zambet a întrebat:

Yupppppiiii am iesit din spital si ma simt super bine big grin...Multumesc tuturor celor care m-au sustinut >:-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
16 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Te sarut prietena draga, ma bucur ca ai revenit aici printre noi si cred ca acum continui sa faci acasa tratamentul impus, sper ca iti e mai bine si ca ai un diagnostic stabilit, te rog scrie-mi doua vorbe, sa stiu de tine si de tratamntul ce il continui. Incerc un sentiment de bucurie ca ai terminat investigatiile impuse si fiindca esti " libera ", ca esti acasa cu mama si toti cei dragi si ca ai regasit cald, locul tau stiut. Ma bucur nevoit ca ti-ai castigat sigur succesul in fata bolii ce pusese nemiloasa,- stapanirea pe tine si ca te vei apuca cat de curand de sportul preferat. Lasa timpul sa decida in favoarea ta si nu te grabi sa revii, odihneste-te cat de mult poti, va fi timp destul pentru celelalte, acum tu contezi cel mai mult. Sanatate maxima si numai bine, Lucien.

| Tourniquet a răspuns:

Bravo!winking.

Voi restul nu fiti rai, ca daca ati fi sot in spital si dupa aia postati pe TPU.( sau alte site-uri ). ca ati iesit si v-ati bucurat si alti fac misto de voi cum v-ati simti. revenind la Zambet ma bucur pentru tine :X :X :X :X big hug sper sa nu mai intri N.e.v.e.r in spitalemeu uab le urasc! :X :X: X: X big hug bb!

| mariazet45 a răspuns:

Ma bucur ca ai revenit, sa ai grija pe viitor, mai ales in perioada de iarna. Multa sanatate.

| remus a răspuns:

Interesant... cred ca au omis sa-ti faca toate analizele in special la... mansarda laughing rolling on the floor sa fii sanatoasa!

| Razvan a răspuns:

Bine ai revenit! Nu te intreb cum a fost in spital pentru ca stiu ca e teribil.Ma bucur ca te-ai vindecatwinking

| Annitu a răspuns:

Bravoo!love strucksupeerlove struck

| User a răspuns:

Ai fost in spital? Misto...

| stillhartu a răspuns:

Felicitari! Sa fii sanatoasa in continuare.
Si care e intrebarea?!?

| adi4ever a răspuns:

Si ce vrei sa fac sa ma imbat sau sa dau de baut ca ai iesit din spital? Sa fii sanatoasa!

| tim a răspuns:

Multa sanatate! daaa, te-ai sarutat si tu cu vreunu pe acolo?

| lifeistough a răspuns:

Sa nu-mi zici c-ai nascut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yuhuuu`!\dancing

Nu stiam ca ai fost in spital, dar ma bucur ca acum esti acasa si esti bine!

Sa fi sanatoasa si iubiiiita!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo, acum ia-o usor pina-ti refaci fortelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ce inseamna sa fii la spital. Daca te-ai insanatosit e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tier-terror.de/data/bilder135/69_mr_bean.jpg

ti-am gasit iubit cat ai fost pe patu de spital

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succes...multa sanatate tye si familiei tale