| LoOvE a întrebat:

Zatul de cafea albeste fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,din contra,poate inchide putin nuanta tenului(temporar,bineinteles). Daca dupa folosire,in schimb,vei curata bine fata, cu apa si sapun, nu se va observa nici-o diferenta.

3 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Nu

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ajută doar la îndepărtarea celulor moarte!
Pa, pa.

| Necrophagist a răspuns:

Zaţul doar exfoliază pielea.Recomand din plin lămâia folosită încă din antichitate,iaurtul(cu siguranţă fiecare produs cosmetic conţine acizi lactici), cremele depigmentate sunt bune, de obicei intrec 100 de lei. Faţa poate căpăta un aspect luminos şi prin hainele îmbrăcate, culorile tari închid la piele.Din punctul de vedere al serului depigmentant care este şi cel mai bun, l-aş alege pe cel Bioderma.