| SeBBastiaN a întrebat:

Zilele astea o sa-mi cumpăr un pui de labrador retriever, o sa-l țin după 2-3 luni afară doar ziua, iar seara în casa. Afară eu mai am 2 cățele, dacă ele nu au vaccinurile făcute labradorul meu se poate îmbolnăvI? Chiar dacă el o sa aibă vaccinuri făcute în perioada aia și după. Și cele 2 au câteva vaccinuri făcute când venea veterinarul..deci pot sa-l țin cu ele afară fără sa mi-l îmbolnăvească? Funda celui de mă ajuta sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Intreaba veterinarul!

| SeBBastiaN explică:

Îmi va cere bani ceva? Pe o întrebare?