| Bogdaaan a întrebat:

Zineryt se da si cu reteta? Adica daca ma duc la medicul de familie sa imi scrie o reteta... o iau gratis cu reteta?[funda]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Nu cred ca se da cu reteta de la med de fam doar de la dermatolog.
poti incerca totusi

| pacseby a răspuns:

Incearca sa-ti faci o reteta de la imprimanta si incearca asa cu nume false. dar ai grija sa nu te prinda de plagiat smug