| pam0pam a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru cei din Galați. Dragii mei, in curând va fi ziua prietenului meu insa eu nu voi fi in oraș. M-am gândit sa ii iau un tort insa cum nu sunt in oraș nu am cum. M-am gândit...se poate sa ms duc la o cofetărie cu 3 saptamani înainte de ziua lui, sa plătesc înainte si in ziua respectiva sa vorbesc cu cineva sa il ridice? Daca da, îmi puteți daniste sugestii de cofetarii bune si accesibile? Mulțumesc anticipat. Funda celui mai de folos raspuns. Kiss you guys!

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Cea mai buna este in centru, "Dulce by Paula"! Fac acolo niste chestii delicioase