| superpissy40 a întrebat:

Acum jumatate de ora am fost la baie ca ma durea burta.Acum parca simt foarte putin ca ma doare. Ce as putea sa beau sau sa mananc ca sa nu ma mai doara in continuare? Stiu ca ceaiul de menta este foarte bun.

PSbig grine dimineata am mancat niste sandwitch-uri. Dupa aceea am fost pe afara si am mancat un hotdog.De la ce poate fi durerea?

Ma scuzati de categorie!

Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Vreo indigestie, cred, incearca capsule de redigest sau ceai de galbenele(sau tinctura de galbenele)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceaiul de menta se administreaza numai daca esti deranjat la stomac. Ceva a fost vechi din ce ai mancat.

| Roxy_9585 a răspuns:

Cred ca niste felii de paine parjita cu putin unt ar face bine

| NIKU_2983 a răspuns:

Te descurci u pe maine iti trece