| pisicutzza990 a întrebat:

Ajutati-maa :)) Deci la scoala, draga mea prietena mi-a mazgalit tot penarul :))) am penar gen http://www.promotion.eu/......piele.html doar ca e rosu si nu chiar din acelasi material, dar sub forma aia. Mi-a scris pe el si cu pixul albastru(fara gel) si cu pixul rosu(cu gel) si cu un pix verde cu sclipici. Am incercat sa il spal si cu apa, am dat si cu spirt, si cu servetel umed si nimic! Ce sa fac sa se duca? :))

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Accetona incearca

| HighByTheBeach a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Cu acetona o sa se duca si culoarea penarului. Eu as spune sa incerci cu Vanish. Ala scoate orice.

2 răspunsuri:
| myrandalove a răspuns:

Incearca cu Venish Gold...e foarte bun! Scoate cam toate petele...