| Mihaela00 a întrebat:

Am fondant alb cum as putea sa-l colorez fara sa-l stric?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Mihaela00! Cunoscătorii spun că cel mai bun colorant este "pasta concentrată" care se poate cumpăra de la magazinele specializate de decoraţiuni pentru torturi. Am găsit un site cu informaţii utile http://www.reteteculinare.ro/......ahar-7003/
Mari succese şi o zi cu zâmbet să ai!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti colora folosind coloranti gel ( spre exemplu Wilton). Acestia nu modifica textura fondantului cum o fac cei lichizi pe care ii gasesti de obicei in comert.

| ccrryyss2 a răspuns:

Ai incercat cu colorant?