| Crissu_6848 a întrebat:

Am prieteni care-si comanda doar meniu la McDonald's. Iar altii isi fac combinatii de sandwich cu cartofi wedges si cafe latte.
Voi ce preferati la McDonald's: meniu sau altceva? De ce?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai mult imi plac Filet-o-Fish si Shake de vanilie. De obicei asta imi si comand. Plus un fresh de portocale sau Cola. Rar imi iau un meniu complet (nu-mi prea plac cartofii). Oricum mananc destul de rar la McDonald's. Creaza dependenta foarte repede. big grin

| Th3eo a răspuns:

Meniul cu McPuisor, cola, cartofi si jucarielaughing

| bubulina_4957 a răspuns:

Eu prefer meniu mcchiken sau bigmac. imi iau meniu mare cu cartofi wedges si un sos (dulce acrisor sau souer). imi plac f mult senvisurile astea si cartofii wedges cu sos sunt geniali.