| TheQuestioner a întrebat:

sunt din Constanta si am auzit la radio o reclama la un restaurant cu clatite numit tambien cu vreo 20-30 de sortimente de clatite, in reclama a spus ca se poate comanda si acasa, am cautat pe net si nu am gasit nimic, niciun numar de telefon, aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Probabil ca s-a deschis acum, e nou!

1 răspuns:
| CatalinBoss93 a răspuns:

Restaurantul nu e nou.stiu ca e acolo de ceva ani. Se afla pe strada unirii, dar nu stiu exact sa explic. deci.de la Delfinariu o iei la dreapta, si nu conteaza pe ce stradurta o iei si tu la stanga sa intrii pe Unirii.De acolo din nou la dreapta si trebuie sa mergi ceva ca sa dai de restaurant.Este pe colt, in dreapta si are si o mica terasa.Nu ai cum sa il rateziwinking