| lucian2009 a întrebat:

As dori sa fac o scoala de bucatari, stie cineva daca se gaseste asa ceva la noi? si unde?

6 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Este in Bucuresti: B-dul Chisinau nr. 1, Complex Delfinului, Cercul Magic, et. 1, sector 2. Mijloace de transport:autobuze-335, 330, 101 si tramvaiele:5, 14, 36, 46, 34 sau la sediul din SIBIU, STR FUNDATURA BRAZILOR NR. 2, TEL, si la Braila mai stiu, ca face un fost coleg de-al meu. http://www.scoala.bella-italia.ro/....../index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia de la Braila cica e cea mai buna din tara www.scoala.bella-italia.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi aduc aminte cu mare placere de cursurile facute acum 8 ani la Eurodeal, preda un domn Panait parca..., oricum m-a ajutat sa ma formez ca bucatar si chiar daca nu mai sunt in tara, de cate ori pun in practica cate o reteta invatata de la dansul imi aduc aminte cu drag de el.

| Ðida a răspuns:

Este liceu de turism si alimentatie, cred...big grin

| Steluta ta mika:* a răspuns:

De bucatari zici? pai nu cred ca va sti nimeni cred stiu ca este rs de nefolos dar baftawinking

| lucian2009 explică:

Deci eu vreau sa ma fac bucatar, ca na tata a fost bucatar si chiar imi place dar nu stiu ce sa faclaughing