| Rama89 a întrebat:

As vrea sa stiu daca biscuitii simpli petit beurre ingrasa.

Răspuns Câştigător
| cretuvasile a răspuns:

Normal.sunt exact ca painea.tot din grau.dar cred ca asa numai daca gustii n-are nimic, dar sa nu exagerezi. funda?

4 răspunsuri:
| Prishille a răspuns:

Din cate stiu eu un pachet 150g (mare) are in jur de 450kcal, iar ca sa iti dai seama asta reprezinta echivalentul a 150kg paine, adica aproximativ jumatate de paine (de marime medie). Deci acum tu apreciezci daca este in masura sa iti aduca kg in plus. Se stie ca in general painea ingrasa, pentru mine nu reprezinta o problema sa mananc cantitatea asta de paine. De aia am zis, tu te cunosti mai bine si stii ce sa decizii cu privire la alimentele care te ingrasa.

| BiwCupcake a răspuns:

Nu nu ingrasa pentru ca nu au zahar si alte adaosuri :-J daca ii mananci in combinatie ca niste fruncte sunt f sanatosi si buniwinking

| A_6275 a răspuns:

Nu ingrasa. Sunt chiar forte buni. Te poti uita la ce contine si sa cauti daca ingrasa.

| Marte a răspuns:

DA! daca bagi in tine cu pachetele!laughing