| SimonneBX a întrebat:

am aceasta problema de vreo luna laughing. Nu stiu ce sa imi mai iau de mancare la scoala! Obisnuitele sandwich-uri imi stau in gat, m-am plictisit de paine cu salam si cascaval sau almete sau mozzarela sad. Mentionez ca nu mananc legume. gen rosii verdeturi sau ori ce altceva dar daca ma chinui poate da...
Alte idei ce sa-mi iau la scoala aveti? Multumesc

7 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna!
1.Ia-ti covirigi/merdenele/pateuri daca ai vreo patiserie prin apropiere.
2. Fructe: banane,mere, portocale, pere.
3. Covrigei/sticksuri
4.Croissante/cornuri cu unt (se gasesc in Carrefour/Real/Cora, la punga de cate 5-8, sunt proaspete si f. delicioase)
5.Biscuiti Belvita Start sau TUC, ambii sunt foarte satiosi.
6.Batoane cu miere si mac

| thegatekeeper a răspuns:

Poti sa incerci biscuiti, de care iti plac tie. Eu nu ma pot satura de cei digestivi sau cu fulgi de ovaz love struck. Sau mere/ orice alt fruct. Sau poti incerca untul de arahide cu gem (dar va trebui sa iti iei tot sandwich cu unt de arahide).

| TheBlueDragon a răspuns:

Corn-uri 7days...si alte marci...
Daca nu apeleaza la cips-uri sau la eugenii(tin cv de foame).

| Teodori85 a răspuns:

Pai nu ai un magazin in scoala?
Daca nu ai ia-ti de acasa o punga cu cips-uri, clatite, etc.

| pinguta a răspuns:

Fructele sunt bune, ar trebui sa incerci. Bananele, perele, mandarinele tin de foame. Mai poti sa iti iei din cand in cand o punga de Krax. Sunt de mai multe feluri, cu pizza, bacon, branza sau paprika si toate tin de foame happy

| Mikiiiidutza a răspuns:

Exact aceeasi problema o aveam si eu...:/; pana am dat de acest videoclip pe youtube :D :
http://www.youtube.com/watch?v=qCgdtWJlfoM
Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| catalin29_7771 a răspuns:

I-ati ciorba la sufertaslaughing