| Oana04 a întrebat:

Am o mare problema cu dulciurile. Mananc foarte multe si multe calori si carbohidrati se aduna de la ele. Va rog sa-mi spuneti ce dulciuri as putea sa-mi cumpar cu putine calori.

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Dulciurile sunt tentante insa trebuie sa stii cand sa te opresti..ai putea incerca batoane cu cereale integrale ori cu fructe au gust bun si sunt si dulci, nectarine, prajituri, placinte facute in casa..etc.

4 răspunsuri:
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Fructele, plus ca sunt si sanatoase ( si dulci) bafta

| Madayna a răspuns:

Poti sa mananci orez cu lapte, bine-nteles o cantitate mica, nu trebuie sa exagerezi.

| alinastanculea a răspuns:

Ai putea sa-ti faci tu ceva acasa! este mult mai sanatos si mai bun.
Eu ti-as recomanda o salata de fructe (2mere, 2portocale, 2banane, 2capsuni) Eu cred ca iti va tine de dulce :*
Sper ca te-am ajutat :*

| Scorpiel a răspuns:

Eu ti-as recoamnda sa mananci tot ce iti place, nu da atentie amanuntelor dar fa si miscare cel putin 1 ora pe zi.winking