| michy a întrebat:

Aveti o reteta cu ingrediente haioase? ca imi trebuie la scoala.Adica nu cu ingrediente comestibile ...ca am cautat si nu am gasit.

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Petru scoala...hmmm...imi aminteste de o experienta recenta laughing
Saptamana trecuta au fost zilele liceului nostru si s'au organizat diferite activitati...trebuia sa provocam o clasa sa faca ceva si ei pe noi... ei ne'au provocat sa mancam laughing ...si mda a trebuit sa mananc clatite cu patrunjel, usturoi, maioneza si nuci straight face... o fost destul de buna in comparatie cu clatita cu zacusca, usturoi si conopida laughing ...ai putea sa te inspiri din astea laughing

4 răspunsuri:
| nicko a răspuns:

Pay puneti imaginatia in functiune... uite de ex:friptura de muraturi.rolling on the floor... 1 kg de muraturi, o sticla de otet, 2 kg de ceapa data prin razatoare, 1 polonick de zahar, 1 cana cu piper si POFTA BUNA laughinglaughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am gasit niste filmulete haioase de la tv. poti sa te inspiri de aici:) sau doar sa te amuzi http://www.youtube.com/watch?v=SgDY-2X0Ap8&feature=related

| Caraus_Valeria_1983 a răspuns:

Da desigur

| coolgirl94 a răspuns:

Reteta fericirii:1 kg bucurie, 100 g speranta, 3kg visuri, bicarbonat de exuberanta, 100 ml amor propriu. POFTA BUNA!