| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum se poate deveni o vreajitoare?

Răspuns Câştigător
| KikiRiki98 a răspuns:

Nu poti deveni, pentru ca nu existawinking deci nu-ti fa sperante:* si inca ceva: nu crede tot ceea ce este la desene animatebig grin Multa Bafta!>big grin

8 răspunsuri:
| niku93 a răspuns:

Respectuos va rog sa-mi aprobati sa-i trag 20.000 de pumni in cap!

| thealchemist a răspuns:

In primul rind trebuie sa ai 18 ani

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Auzi si tu in primul rand trebuie sa ai 18 anistraight face
Pe ce lume traitsi?straight faceCrede'ti ca suntem in tsara zanelor?
Doamne ce copii prostistraight face

| Ramonaaaa a răspuns:

In primul rand, ar trebui sa lucrezi la look.Incearca sa nu te mai speli atat de des,sa nu iti mai piepteni parul,eventual sa il lasi netuns.
Iti cumperi haine de vrajitoare,iti lasi unghiile mari de tot si colorate cu negru.
In al doilea rand,incearca sa te porti urat cu absolut toata lumea,injura,bate-te.
Nu in ultimul rand, sa nu uiti sa iti iei o carte cu vraji!

P.S:Este intrebare pusa la vrajeala, nu?

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Iti voi spune primul pas, dar sa stii ca este foarte dificil, mai ales pentru tine.
Iata-l: Nu mia pune intrebari stupide pe TPU. Si nu t emai uita la desene animate ca iti baga numa' prostii in cap. Succes.

| cuore a răspuns:

Vezi ca se discuta sa le impoziteze si pe vrajitoare, asa ca mai gandeste-te.

| cristi202 a răspuns:

Ma intreb de ce nu ai vrea sa devii o zina...

| Bog66 a răspuns:

Pai nu exista vrajitoare.
Si daca ar exista, sigur le-ar pune statul sa plateasca taxa de matura si motan negru. big grin