| SweetGirl1303 a întrebat:

Deci am 2 perusi. Fata si baiat. I-am cumpărat recent. I-am tinut in cusca vreo saptamana si ceva. Si acum am urcat cusca la inaltime si au usa deschisa. Acum ies cand vor si se duc in cusca cand vor laughing
Ne vom împrieteni mai repede daca ii las liberi? Vreau sa ii pot lua in mana si sa-i mângâi si sa stea pe umărul meu laughing ce a sfaturi ma rog.

4 răspunsuri:
| SweetGirl1303 explică:

Cateva sfaturi va rog*

| Lepadatu_Stefan_1980 a răspuns:

Normal, ca va veti imprieteni mai repede. Insa, sa fii atenta cu geamurile, su nu-ti scape,

| MeraO a răspuns:

Trebuie sa petreci mult timp in preajma lor, sa treci mana pe langa cusca, sa le pui muzica si sa vorbesti cu ei. Trebuie multa rabdare si mult timp alaturi de ei. Ei trebuie sa capete incredere in tine

| Ale272003 a răspuns:

Da, o sa va imprieteniti mai repede. Incepe cu pasi mici, prima data invata-i sa urce pe deget. Da sa ai grija ca mie mi-a zburat perusul cand era geamu un pic deschis.