| SweetieBeibby a întrebat:

Buna` dragilor!
Am nevoie de niste poze cu torture de ciocolata cu un singur etaj,de preferabil rotunde.dar sa fie mai dragute.
Si as mai avea nevoie de niste retete de torture de ciocolata cu crema de cocos.
Cele mai bune, mai faine, primesc funda!
Va puup! :* :*

4 răspunsuri:
| Mirunikaa02 a răspuns:

Gasesti pe googlewinking

| SweetieBeibby explică (pentru Mirunikaa02):

Stiuu si eu ca gasesc pe google..Am cautat si am gasit ceva, dar ma gandeam ca daca o sa intreb aici poate voi primi ceva mai bun decat am gasit eu.Multumesc oricum de raspuns, dar mai bine nu va mai deranjati sa raspundeti daca nu primesc raspunsul de la intrebarea pe care am pus-o! happy