| Georgiana55566 a întrebat:

Buna eu nu ştiu să gatesc la mine în casa gateşte soţul meu şi vreau să mă învaţ să gatesc cum mă pot învăţa să gatesc? Ce sfaturi aveti pentru mine

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui „sa ma invat" sa mai si scrii.
Sfatul meu este sa ceri ajutorul sotului.
Sau ai ego-ul prea mare?

| gabicoo a răspuns:

Roagă-l pe el să te învețe. Sau pe soacra ta - că de la ea a învățat și el.

| Madaxo97 a răspuns:

Jamila Cuisine pe Youtube, explică totul pas cu pas, pentru începători, imposibil să dai greș dacă respecți rețeta și pașii cuvânt cu cuvânt.

| adryang78 a răspuns:

Sunt multe videoclipuri pe YouTube cu diverse rețete. Alege câteva care ți se par mai ușoare încearcă. Nevoia te învață și niciodată nu e târziu să înveți ceva nou.

| SigridLyngstad a răspuns:

Când face soțul tău mâncare stai langa el și vezi cum se face, iar dacă e nevoie roagă-l să-ți explice ce și cum