| Dianaa94 a întrebat:

Mamele voastre ce mai gatesc? Ca a mea ma intreaba mereu ce sa mai faca. Deci... un mic ajutorhee heehee hee Fundaalove struck

8 răspunsuri:
| Andrewz a răspuns:

Cand iti raspunde cineva sa imi zici si mie big grin Si pe mine maintreaba la felhee hee.

| ByaColor2011 a răspuns:

Buna! Pai acum vara cel mai bun ar fi Placinta de mere. E gustoasa!

Un suc natural. Facut de ea din mai multe fructe. Asta daca vrei sa bei ceva.

O salata. Ar fi potrivita pentru anotimpul de vara.

Sa faci un gratar in aer liber. Sau acasa.

Cam atat stiu eu. Ma rog acum poate vor fi raspunsuri mult mai bune ca ale mele. Dar eu am incercat!

Pa, pa!

| HurremSultan a răspuns:

Buna ^^ poate sa faca : ardei umpluti,ciorba de burta,dovleciei pane,pilaf,orez etc... Pentru anotimpul cald : Mancare de ciuperci,ostropel,Mancare de spanac,lagume asortate,somon marinat,cartofi a la grec, file de peste prajit cu orez, varza a la cluj. Fundaa?puppy dog eyes

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Mie una cand mie foame cumpar o pizza. E mai sanatoasa decat altceva de cumparat si ador mancarea italiana. love struck

| Robi_3511 a răspuns:

Mancare chinezeasca

Abh
| Abh a răspuns:

Tocmai voi face o ciorba de varza si apoi o mancarica cu legume. Trebuie sa profitam de legumele proaspat aparute si de vitaminele lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza Fundaa

| Tourniquet a răspuns:

Mama a facut o ciorba de zarzavaturi, ardei umpluti.