| ioana1122334455 a întrebat:

.pentru a slabi cum va impuneti asta? Adica ma refer k este destul de dificil....si daca o faceti ce fel de diete sau mai bine spus alimente urmati, respectiv consumati? :*

Răspuns Câştigător
| bella16 a răspuns:

Imi primul rind trebuie fiecare posibilitete de a merge pe jos sa o accepti. Sporul trebui sa fie in programul tau in fiecare zi.Inainte de fiecare masa bea un pahar cu apa care scade apetitul. De dorit cat mai multa apa si vitamine pe zi.Si de respectat programul zilnic pentru masa(adica sa trebuie stradui in fiecare zi sa maninci la o ora fixa).Sa nu mananci seara ci dimineata si somnul trebuie sa fie minimum 8 ore pe zi.(asta nu stiu de ce am scris-o dar macar e buna si ea pentru ceva). Bafta la slabit si nu uita ca cea mai buna dieta e mereu legata cu un mod de viata sanatos.

2 răspunsuri:
| PisiiiiPiss a răspuns:

Pentruu incepu incearca sa faci cate de mult sport poti pe zi. Mananca de multe ori pe zi, dar putin mai ales fructe si legume. plus in fiecare zii cate 2 litrii de apa..Am incercat si eu. intr-o saptamana am slabit 5 kilograme. Bafta! happy.

| alina2alexandra a răspuns:

Buna!
Eu am slabit 3 kg intr-o saptamana cu pastile pentru slabit...NU RECOMAND...dar doar asa reusesc!happy