| Sofia2089 a întrebat:

Peste cateva saptamani voi pleca la mare si voi fi cazata la un hotel, unde voi primi mic dejun, pranz si cina, dar eu sunt la cura pentru ca imi doresc sa mai dau jos cateva kilograme si mi s-a spus ca vor fi mancaruri ardelenesti, gratare, supe, fripturi multe si altele. Eu nu mai doresc sa iau kilogramele date jos inapoi si va dati seama ca cu asemenea macaruri nu prea poti tine cura, deci ce sa fac? FUNDITA!

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Poti foarte simplu sa mananci jumatate din cate obisnuiesti sa mananci (sau chiar mai putin), fara sa fii nevoita sa te abtii de la vreun fel de mancare. Alta solutie nu prea cred ca exista thinking

| Petrica44 a răspuns:

Fii fara grija..."cantitatea" oferita de hotelieri, nu te va ingrasa niciodata!winking

| AnonimulxD112 a răspuns:

Spunele celor de la hotel.

| Natiiiiiii a răspuns:

Acum nu poti nici sa te infometezi. Mananci si tu cat poti nu trebui sa lasi farfuria " goala".

P.S : Distractie placuta la mare!

| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

Supele si gratarul de pui ar fi ok. In rest iti cumperi altceva happy

| LDDy a răspuns:

Mananca in oras, salate, fructe, de astea, ia-ti si la tine cateva.happy

| bebebebebebebe a răspuns:

Pai mananci doar de poftawinking sau te abtii..si iti cumperi cv din oras.salata cv usor ..de ex ce mananci uh la curahee hee iti prepari acolo nu e asa greu ca doar nu o sa fi toata ziua pe plajahee hee
Distractie placuta la mare:*