Întrebare recomandată | IoanaCandy a întrebat:

Am o intrebare : Ce pachet as putea sa imi iau la scoala, dar sa fie ceva sanatos.

Răspuns Câştigător
| Hermyone a răspuns:

Poti sa-ti iei fructe de exemplu mere, banane, poate o portocala, dar ai grija sa nu stropesti, sau legume gen morcovi, ardei etc. Mai exista varianta sa-ti iei un sandwich facut in casa. De exemplu sandwich-ul Caesar.
E un sandwich cu piept de pui la gratar si salata, cu mustar si eventual parmezan ras. Sper ca te-am ajutat.
(Funda, daca vrei?)

11 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Pai ai putea sa iei fructe si le mananci intre mese daca nu tie asa de foame... sau ai putea sa iti iei sandwich facut de acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Un sandviş de tipul aceasta,
http://www.laurasava.ro/2010/12/02/sandwich-club/
Şi fructe proaspete, mere, banane, portocale.
Te pup!

| Sarai a răspuns:

Eu imi iau fructe ( banane, mere, portocale etc. ) sau un iaurt de baut happy

| Piersicutza22 a răspuns:

Poti lua fructe, un sendvis care contine rosii castraveti salata, si fara calorii si e-uri.

| Băă_Corina_1999 a răspuns:

Un sandwich cu miere, fructe, apa plata... Sper ca te-am ajutat, funda?

| aviii a răspuns:

Poti sa iei fructe(ex:mar, banana etc.).Dar poti sa iei si un sandwich facut in casa.Este destul de sanatos.(dupa parerea mea)

| eliele12 a răspuns:

Ai putea sa iti ei un iaurt de baut activia si un covrig sau un pachet de biscuiti simpli.

| AdycuThebest a răspuns:

Fructe si legume big grin

| andutzu1187 a răspuns:

Biscuiti cu cereale+o banana.