| Axel44 a întrebat:

Bună TPU am o întrebare : Eu de firea mea sunt foarte gelos...cu as putea scăpa...din cauza geloziei mele am acuzat-o pe iubita mea ca ma inseala și nu as vrea sa se repete....CINE MA POATE AJUTA? VA mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa nu-ti mai faci atatea griji pana nu ai dovezi clare. Crede-ma ca mai devreme sau mai tarziu minciunile, mai ales de acest fel, ies la iveala cand te astepti mai putin, ti-o spun din experienta. Asa ca, nu te mai ingrijora si risca sa-ti strici relatia din asa ceva. Cand iti vin astfel de ganduri in minte alunga-le repede si gandeste-te la altceva. Eventual o poti ruga sa fie foarte sincera cu tine si sa nu-ti ascunda nimic.