| AnonimKjn a întrebat:

am o mica problema.
Cum as putea accepta ca arat cam nasol? Adica intr-o vreme imi placea, dar acum am buzele mai mici, am niste chestii pe obrajii si sunt cam gras in gusa, cum as putea slabi in gusa? ..Am o tipa pe care o plac din clasa si nu se prea uita la mine, doar cand produc banii si ii dau.

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

*stil de viata.

Faza e ca poate esti in dezvoltare... daca esti intr-o clasa, inseamna ca esti cel mult la liceu. Deci da, inca esti in dezvoltare, nu te panica. Si nu iti lua lipitori care sa suga banii de pe tine! Pana ajungi sa iti gasesti o iubita, sper sa te mai destepti putin sa iti dai seama care is lipitori si care nu. Pana atunci, stai departe! laughing
Revenind - poate e ceva dereglare hormonala daca e chiar evidenta treaba cu gusa. Cel mai bine e sa mergi la un medic specializat. Daca stii ca ai sanse de 40% sau mai putin sa gasesti un medic bun ce sa nu iti dea medicamente ce iti dau peste cap tot organismul, fa pe detectivul si analizeaza-ti stilul de viata si alimentatia. "Oare unde gresesc?" incearca sa te intrebi.
Mai poti cauta si pe Youtube de exemplu, exercitii ca sa scapi de acea gusa, daca e doar ceva grasime adunata acolo.

9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ahaa, deci de aia ai facut figura cu pozele fake. Acuma incep sa inteleg...
Deci tu cati ani ai? Ca depinde si de varsta, modul in care se dezvolta organismul tau.
Ce program ai, in general? Adica: iesi mult? stai mult jos? faci sport? mananci mancare sanatoasa/nesanatoasa? etc.

| AnonimKjn explică (pentru Mayar):

Ce program am? laughing
ps4 laptop
faceam sport da nu mai fac
de acum cateva saptamanii am inceput sa mananc sanatos

| AnonimKjn explică (pentru Mayar):

Nu sunt gras, am 55 de kg, doar ca nu e asa grasa, doar ca nu mi place cum arata, oricum mersi mult de sfat, si de lipitori, mi-am dat seama din privirea ei happy dar nu sufar dupa banii pentru ca stiu ca ii produc.

| Mayar a răspuns (pentru AnonimKjn):

Atunci tu vrei sa devii model si nu stii cum? Adica nu e rau sa vrei sa fii cat mai aproape de perfectiune...
Cu privire la bani, mai bine ajuta pe cineva care chiar are nevoie, decat sa dai la cineva care ii iroseste.

| AnonimKjn explică (pentru Mayar):

Nu vreau sa devin model, vreau doar sa arat cat de cat decent, atat imi doresc si eu

| Mayar a răspuns (pentru AnonimKjn):

Mai toti se confrunta cu problema ca sunt grasi sau ca sunt scunzi.
Daca nu ai niciun 'defect' vizibil din prima, esti cat se poate de decentwinking
Dar poti cauta pe Youtube exercitii in acest sens, gasesti acolo exercitii pentru te miri ce.
Spor la scoala! Sa inveti tot la liceu, la facultate va trebui sa mai 'tai' din materie ca sa faci fata. La liceu cladesti ce folosesti mai departe.winking

| AnonimKjn explică (pentru Mayar):

Fac banii si fara scoala, linistit, nici nu am nevoie de ce se preda in scoala, e un bullshit imens si urasc sistemul din Romania, pacat, deoarece iubesc Romania ca tara, nu ca conducere.

| Mayar a răspuns (pentru AnonimKjn):

*stil de viata.

Faza e ca poate esti in dezvoltare... daca esti intr-o clasa, inseamna ca esti cel mult la liceu. Deci da, inca esti in dezvoltare, nu te panica. Si nu iti lua lipitori care sa suga banii de pe tine! Pana ajungi sa iti gasesti o iubita, sper sa te mai destepti putin sa iti dai seama care is lipitori si care nu. Pana atunci, stai departe! laughing
Revenind - poate e ceva dereglare hormonala daca e chiar evidenta treaba cu gusa. Cel mai bine e sa mergi la un medic specializat. Daca stii ca ai sanse de 40% sau mai putin sa gasesti un medic bun ce sa nu iti dea medicamente ce iti dau peste cap tot organismul, fa pe detectivul si analizeaza-ti stilul de viata si alimentatia. "Oare unde gresesc?" incearca sa te intrebi.
Mai poti cauta si pe Youtube de exemplu, exercitii ca sa scapi de acea gusa, daca e doar ceva grasime adunata acolo.

| Rosca_Malina_2000 a răspuns:

Persoanele de genu care se uita la tine doar pentru banii sunt oamenii care trebuie evitati.De ce te-ai considera urat?! Esti frumos in felul tau doar pentru ca o fata nu se uita la tine nu e un capat de tara.Incearca sa mergi la un nutritionist care iti poate da sfaturi. Tine minte tu esti cel care conteaza cel mai mult pentru tine❤

| AnonimKjn explică (pentru Rosca_Malina_2000):

Mersi de sfat, doar ca nu ma consider urat pentru ca nu ma place o fata, ba chiar din potriva, ma doare undeva. Ma consider urat pentru ca nu mi prea place cum arat, dar probabil o sa fiu mai ok pe viitor.