| GivingUp a întrebat:

Buna TPU care chipsuri sunt cele mai bune?happy

Răspuns Câştigător
| PerfectAngel a răspuns:

Niciunele! Chipsurile dauneaza grav sanatatii.
Dar daca chiar vrei sa mananci, mananca Lays.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cele care iti plac.

| superdorex a răspuns:

Teoretic niciuna, dar practic merg pa Lays!laughing

| Eu2208 a răspuns:

Pringles

| Alexinho94 a răspuns:

Lays imi plac mult!
Bafta.

| DjDark21 a răspuns:

Pentru sanatatea dvs. Manacati minim 3 pungi de Lays, chio chips si beti minin 3 litri de COLAlaughingFunda?

| PerfectAngel a răspuns (pentru DjDark21):

In loc de funda ai primit un Stupid de la mine! Numai glumii cu asa ceva.

| DjDark21 a răspuns (pentru PerfectAngel):

Off! Nu intelegi, ca am specificat, "Lays" si "Cola" adica cele mai populate, si cele mai consumate.Si daca te joci cu asa ceva.Sigur nu stii nimic.

| pinguta a răspuns:

Cele mai bune sunt Lay's Rumeniti in Cuptor pentru ca sunt facuti din cartofi copti, nu prajiti. Au mult mai putine grasimi decat cei obisnuiti si sunt si mai buni la gust happy

| Blondu1 a răspuns:

Alea cu sare si otet de la chio

| Nicusor_Gabor_1993 a răspuns:

Pringles cu cascaval :X