| Yasmine18 a întrebat:

Buna,TPU! Ce prajituri de casa mai simple stiti? Ca maine la scoala cu ocazia zilei de 9 Mai facem concurs cu restaurante.Va rog ajutati-ma cat se poate de repede. FUNDOI & VOT!

Răspuns Câştigător
| Srdjan99 a răspuns:

Prajitura cu mere e destul de rapida. Daca nu, tot timpul dai lovitura cu fursecurilewinking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Tiramisu.Cred ca e cea mai usoara prajitura happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiramisu.Eu am 12 ani si fac o data la 2 saptamani tiramisu.
E si reteta simpla si este super delicios.Te poti uita pe net sa te convingi 100%.
In plus arata splendid.Te ajuta?

| AndreeaDiana0412 a răspuns:

Niste briose te ajuta? Se fac destul de repede.