| Diana254 a întrebat:

Cine imi recomanda o cofetarie buna in Bucuresti? Si un tort bun bineinteles...big grin...dau funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt cele mai bune --> http://www.9am.ro/......resti.html

| faramatania a răspuns:

Cofetăria Capșa - Tort Joffre

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Cofetariile Tip-Top siGeorgi mi se pare foarte ok. Acum la tort depinde de gusturi, eu personal prefer amandina, joffre, in general tot ce cuprinde ciocolata.

| CrisR a răspuns:

Buna,

Recomand cu incredere cofetaria Karina Dolce din zona Diham (sector 3)... este pe Bdul Basarabia, chiar la intersectia de la Diham. Au laborator propriu. Am comandat de la ei torturi pentru diferite ocazii care au avut gust si aspect deosebit.