| Ligia12345 a întrebat:

Help me! Va rog veniti cu idei cum sa prepar o cina romantica pentru iubitul meu ! ce ar trebui sa pregatesc/gatesc si cum sa aranjez ce muzica ! Dau funda si voturi

Răspuns Câştigător
| lauriss86 a răspuns:

Eu imi inchipui o masa cu fata de masa neaparat alba! cu servetele neaparat rosii,cu trandafirii rosii,poate si cateva petale rasfirate sau lumanari si ca si mancare,ai putea opta pentru ceva traditional sau peste oceanic si salata, snitel de pui cu salata, sau faci un pui la cuptor umplut cu fructe.muzica sa fie blues, muzica anilor 80 90 merge sau de ce nu si actuala dar sa fie de sentiment. enjoy it! ca pana la urma asta conteaza.nu uite neaparaaaat vin, rosu sau alb de care iti place

2 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Un bors cu fasola si salata de varza.iar ca desert niste cartofi prajiti.

| seby4music a răspuns:

Fa-i o fasole big grin