| Myky_Mihaela_1998 a întrebat:

stie cineva pe ce data vin somajele in aceasta luna? Am auzit ca in aceasta luna vin mai devreme, dau funda. MULTUMESC

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa mergi tu sa intrebi ca tu stii unde i ti vin de obicei.

| Myky_Mihaela_1998 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Acasa imi vine, am fost si am intrebat acum cateva zile si degeaba au spus ca o sa vina...probabil dupa sarbatori

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Myky_Mihaela_1998):

Înainte vine, stai acasa sa astepti poastasul, sau daca cunosti postasul care aduce pensiile in zona ta intreaba l cand vine cu banii tai, ce varsta ai? De unde esti? Multumesc, sigur azi sau maine cel tirziu primesti banii.