| Mmmmaaaaddddyyyy a întrebat:

Stiti cumva daca pizzeriile din Constanta fac livrari la domiciliu de revelion? Daca da, care?

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,aproape toate fac!

| Seby90 a răspuns:

Da o sa faca, sunt sigur ca sabroso o sa faca, doar stau langa el, si daca nu, iti fac eu livrarea rolling on the floor.

Doar sa faci si tu comanda mai devreme gen. cand nu ti-e foame deja rolling on the floor.

| Mmmmaaaaddddyyyy explică (pentru Seby90):

Daa, o sa te contactez in caz de ceva laughing).

| MihaiGe a răspuns:

Da, fac unele cum ar fi dominium.
Baftă la mâncat!

Răspuns utilizator avertizat
| Vio199 a răspuns:

Nu stiu care, dar sunt pe net multe firme, o sa fie gen` haos deoarece e revelion si o sa aiba multe comenzi si na...darwinkingda.