| ClaudiaStefana a întrebat:

Ce anume as putea gati ca sa-mi "uimesc" ca sa zic asa iubitul, nu ne-am mai vazut de aproape o luna si o sa vina saptamana asta la mine si de obicei el gateste (pentru ca eu nu ma prea pricep) dar sunt pornita sa invat si chiar as vrea sa-i gatesc ceva sa-l "dau pe spate" cum se zice...Ma poate ajuta cineva, please? URGENT! Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Roberta74 a răspuns:

Http://www.reteteculinare.ro/ Funda?

5 răspunsuri:
| Roberta74 a răspuns:

Eu zic sa faci prajituri sau un tort... Cauta ce fel de prajitura vrei pe siteul acesta: http://www.retetecalamama.ro/retete-culinare/prajituri-torturi

| ClaudiaStefana explică (pentru Roberta74):

Multumesc dar ma refeream la mancarehappy prajituri sau tort o sa cumpar.

| Roberta74 a răspuns:

Ok! Atunci alege o reteta culinara de aici: http://www.reteteculinare.ro/.FUNDA?

| badblood248 a răspuns:

Daca-i faci un senvis in bikini sigur il uimesti.

| ClaudiaStefana explică (pentru badblood248):

Hahahah,presupun ca esti baiat laughing)