| bianca123456 a întrebat:

Buna!
voi ce parere aveti: pufuletii simpli ingrasa? unii spn da, altii nu. nu stiu ce sa cred. sunt la cura si as vrea sa-i incerc dar nu stiu daca ingrasa

4 răspunsuri:
| PrINcEss_Y a răspuns:

Nu ingrasa dar o sati strice tot organismul deoarece sunt facuti prin niste procedee foarte nesanatoase ti-as sugera niste fursecuri sau ceva fara prea mult zahar dar nu pufulei.

| Ana a răspuns:

Nu ingrasa, mananca linistita.

| madalicious a răspuns:

Nu ingrasa, daca nu au sare. Vara trecuta dieta asta a folosit-o sotia lui Cristi Chivu, si a imbinat-o si cu putin sport si acum are o silueta perfecta. Dar ea s-a si infometat. straight face

| eugem35 a răspuns:

Consuma ce vrei dar dupa gramaji si multa miscare sa nu se depuna sa arzi kaloriile