| anonim_4396 a întrebat:

Vrei să faci un tort delicios şi uşor, fără blat, fără copt?
http://www.lecturirecenzate.ro/2010/12/10/tort-de-ciocol ata-mica/
Încearcă, poate oricine să-l facă! Succes!

Răspuns Câştigător
| UniCool a răspuns:

Multumim pentru reteta iuefo.
Ador torturile de ciocolata, tort joffre mancam cand eram mic, imi facea o matusa.Chiar mi-ai dat o idee cu reteta, am s-o incerc.

Ms.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu multă plăcere, UniCool! Succes! Te rog să-mi scrii cum ţi-a reuşit, dacă vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eram in cautarea unei retete simple de tort de ciocolata si cred ca am gasit-o aici la tine... sper ca tortul sa-mi reuseasca happy
Pandhora