| ramo2806fgh a întrebat:

Bună ziua! Am casă proprie în România dar aș dori să plec în altă țară pe o perioadă destul de lungă! Ce se vor întâmpla cu facturile de la apa curent net etc? Cum aș putea să le plătesc? Nu am pe nimeni în țară pe care sa ii las în grijă tot!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La fiecare poti sa optezi pentru factura electronica si plata online cu cardul, astfel ca vei putea plati de oriunde din lume daca ai acces la internet.

| mi25 a răspuns:

Poti, de asemenea sa intri pe site-ul lor unde au optiunea de plata a facturii.