| symy16 a întrebat:

am o intrebare care produs este mai bun pentru a gati sanatos: HOT PAN sau aparat de gatit cu aburi?

Răspuns Câştigător
| xxKaMyYxx a răspuns:

Iti spun sincer ca si bunica mea are Hot Pan si mi-a spus ca mancarea ii iese foarte bine rumenita tot...Gatesti si foarte sanatos deoarece nu pui mult uley.pe cat pui in tigaile de inox.si acelea sunt bune.dar nu mai bune ca Hot Pan ...mancarea iese foarte delicioasa si suculenta datorita vaporilor de aer cald.care circula uniform in toata tigaia.Ia-ti tigaia Hot Pan si nu vey regreta!

7 răspunsuri:
| ღmirunikaღ a răspuns:

Aparatul de gatit cu aburi este cel mai bun nu ai nevoie de ulei este sanatos dar mie nu-mi place ca are gust de spital tongue

| cotcodac4 a răspuns:

Bai nu te lua dupa astia care nu au facut gram de mancare in viata lor.cea mai buna tigaie e din inox si cu fundul gros pentru ca nu arde mancarea si nu se lipeste, astea sunt folosite la restaurante si hoteluri.nu vreau funda serios

| ღmirunikaღ a răspuns (pentru cotcodac4):

Pe langa asta trebuie sa aiba manerul din metal nu din plastic!

| cotcodac4 a răspuns (pentru ღmirunikaღ):

Cucoana tigaile din inox cu fundul gros toate sunt cu maner din metal si una are in jur la 2 kg. iar daca vrei sa faci orez cu legume folosesti o tigaie din tabla care trebuie uscata imediat dupa spalare ca rugineste.eu am lucrat pentru metropolitan hotel si se cauta excelenta

| RoxanaRox a răspuns:

Eu am acasa tigaia"Dry Cocker" si a dat chiar multe roade,totul este sanatos, gustot, si timp record cu aceasta tigaie.Intre hot pan si aparat de gatit cu aburi eu as alege APARATUL DE GATIT CU ABURIwinking. FUNDAAA?

| MagazinulcCora a răspuns:

Aparatul de gatit cu aburi.
E foarte sanatos.
E Minunat, si mancarea.
face minuni si pentru piele!
E incredibil!
Incearca
Fundaaa?

| Eille2EtcnupD a răspuns (pentru xxKaMyYxx):

laughing de unde ai scos-o si p-asta? de la teleshoping?!laughing

| xxKaMyYxx a răspuns (pentru MagazinulcCora):

Iti spun sincer ca si bunica mea are Hot Pan si mi-a spus ca mancarea ii iese foarte bine rumenita tot...Gatesti si foarte sanatos deoarece nu pui mult uley.pe cat pui in tigaile de inox.si acelea sunt bune.dar nu mai bune ca Hot Pan ...mancarea iese foarte delicioasa si suculenta datorita vaporilor de aer cald.care circula uniform in toata tigaia.Ia-ti tigaia Hot Pan si nu vey regreta!