| pufulete2021 a întrebat:

Bună ziua,frigiderul meu nu mai răcește deloc doar îngheață foarte puțin îngheață,de ce,motorul e fierbinte și am găsit mizerie în tăvița, apă nu?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Macar da caldura e bun la iarna pe post de calorifer

| mihai69 a răspuns:

A pierdut freon.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Un specialist te poate ajuta; noi suntem TpU, dar nu reparăm și frigidere! Numai bine!

| Standt a răspuns:

Cat de vechi e frigiderul? Poate trebuie reumplut cu freon. Cheama un specialist sa-l vada.

| Mindfulness a răspuns:

Tu ești pe legale asa-i?laughing

| dusmanul86 a răspuns:

Posibil sa scape pe undeva freon sau s-a stricat termostatul. Oricum aveti nevoie de un frigotehnist.