| matei96 a întrebat:

Cand va fi sfarsitu lumii, si schimbarea erei noastre?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cine știe?
Pa, pa.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici un om nu stie asta, doar Domnul stie. De altfel au fost atatea intrebari cu acest subiect si ma mira ca nu ai vazut niciuna. Numai bine!

| aly a răspuns:

Astia zic ca in 2012

| mary a răspuns:

Nu stiu dar imi place raspunsul lui @Anddrea. Imi aminteste de o colega din generala care se uita pe otv. Intr-o zi nu a venit la scoala si cand am intrebat ce e cu ea, colega de banca ne-a spus ca a vazut pe otv cas vine apocalipsa si ca a vrut sa stea si ea acasa de sfarsitul lumii. eee ce atata scoala...mai ales cand e sfarsitul lumii... laughing

| cryssa a răspuns:

Chiar nu stiu, dar imi place categoriarolling on the floorwinking

| PinkTerror a răspuns:

Avand in vedere categoria la care ai postat eu cred ca cel mai potrivit raspuns este :

dupa servirea desertului.

| Anddrea a răspuns:

Maine pe la 12 jumate, mai bine nu te mai duci la scoala.

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

In ce clasa esti? La religie mie mi sa povestit despre asta eu sunt in a 5-a. Kand va fi sfarsitul lumii va aparea sf Ilie p Pamant si mult mai multe semne cata si u pe google.

| filiblox a răspuns:

Nimeni nu poate demonstra acest lucru. asa ca astepta decizia lui Dumnezeu.

| Trinitygen a răspuns:

| SomethingInTheWay a răspuns:

Asta nu stie nimeni, doar Dumnezeu...

| Simonikk a răspuns:

Nimeni nu poate stii.asa ceva doar dumnezeu va sti cand ese timpul...

| caracter_8576 a răspuns:

Sfarsitul lumi foarte multi sunt curiosi cum va fi si mai ales cand va fi deoarece ei aud undeva ca sfarsitul lumi va fi peste 3 ani ei zic da mai am timp pana atunci sa ma rog si sa ma ocup de suflet nu cred ca ar trebui sa ne preocupam cand va veni si sa incepem sa me pregatim sufleteste poaate va veni maine si tu nu esti pregatit sufleteste pentru ca ai avut altceva de facut. Sfatul meu este sa te pregatesti sufleteste si apoi sa te preocupe si altceva ( funda ).