| Ancutss30 a întrebat:

Care este cea mai buna mancare de la Mc Donalds?happy

10 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

McChicken sau Big Mac

| KrysstalB a răspuns:

BIG Mac
Mc Puisor
Hamburger
Shaorma nu iti recomand deoarece nu are nicun gust ( parerea mea
)
Cartofii prajiti...

| AddaSunnii a răspuns:

Mâncarea de la Mc Donalds nu este bună..este foarte nesănătoasă..nu-ți recomand să mănânci, bagă numai porcarii în ea și majoritatea e făcută cu pastile aromate și tot felul.e grețos când aflii adevărul.

| faramatania a răspuns:

Chicken McNuggets, cu cartofi, şi cu un sos(dulce-acrişor, barbecue, curry).

| Sara2 a răspuns:

Eu prefer cheeseburger love struck
nu e sanatos da e al naibii de bun

| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Depinde ce ne place, sunt bune toate doar ca mie Mc Chicken si Chicken Grill™ imi place cel mai mult deoarece prefer carnea de pui la pane in loc de carnea de porc.
Numai bine!
pa, pa

| Empathizer a răspuns:

Apa plata.

| liviubat a răspuns:

In primul rand mc'd nu vinde mancare. nu poti numi ce vand ei mancare si doi nu e nimic bun acolo. am incercat de cateva ori sa mananc la ei si nu imi iese. mai buna e amarata de shaorma de la colt

| NicolasGabriel a răspuns:

Eu iti recomand sa nu mananci nimic pentru ca majoritatea sunt facute din pastile si prafuri, iar carnea o iau de la animale deja moarte.

| maphiotul a răspuns:

Big tasty