| razadeluna a întrebat:

Care-s cei mai buni cremvursti ce ii cumparati de obicei? de la ce firma, etc

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Facem reclamă și asta nu este bine.
Cei din pui.
Pa, pa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Din piept de pui, de la Cristim, si de la Braila.

| AvalohAlyn a răspuns:

Cei de la Cristim mi se par cei mai buni. Dar in general mananc orice fel de cremvursti daca sunt proaspeti si buni.

| smartalogu a răspuns:

Fortozo, cumpara maicamea pentru ala mic, si mai mananca si "biatu" adica eu :p cate unu.

| beka a răspuns:

Cremvursti de la Brio ...aia d porc is mai buni:X

| dtte a răspuns:

Campofrio, cei din piept de pui(ambalaj vidat). Ce-i drept, oricat de buna ar fi firma de la care provin, cred ca nu sunt asa sanatosi! Ps:mi-ai facut pofta si eu tin post!sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cumparam de la Kosarom.Sunt cei mai buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de la carori de pui sunt super buni

| Barbie a răspuns:

Cremvusti CARDINALI, numa la borcan se gasesc, si au un gust asa de bunlove struck

| GreenPills a răspuns:

Cristimhappy