| Vilcan a întrebat:

Care stiti sa gatiti genunchi de sarpe cu ceafa de peste cu infuzie de sos de tantar?rolling on the floorrolling on the floor
E o reteta grea deoarece trebuie sa prinzi sarpele de ureche si sa-i pui mana la spate.Cel mai bun este genunchiul stangrolling on the floor

3 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Incearca reteta asta cand o sa prinzi un sarpe de ureche happy.

| thegatekeeper a răspuns:

Eu stiu sa gatesc! Intr-adevar este extrem de dificil sa faci rost de genunchiul stang al sarpelui, insa sosul de tantar este adevarata provocare. Mai intai, trebuie sa gasesti un tantar destul de mare pentru aceasta operatiune ce va avea loc. Apoi, sa ii faci o incizie in ochiul drept si in jumatatea stanga a ochiului stang pentru a colecta sosul. Dupa aceea, cu sosul se face infuzie geninchiului stang al sarpelui, la o temperatura nici mai mica, nici mai mare de 98, 99 grade Celsius, intr-o oala din cupru de la o distanta de fix 666 m subterani. Foarte, foarte greu, insa merita! laughing

| morningstar a răspuns:

Ai uitat sa incluzi felul cu icre de scafandru.