| tuGatita a întrebat:

Cat m-ar costa sa comand un tort asa? de 2-3 kg nu mai mult...https://www.google.ro/......ps?/search

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, torturile personalizate la comandă costă între 20-50 lei/kg, în funcţie de model & ingrediente!
Dar, preţul variază şi de la un laborator la altul...

De asemenea, să ai în vedere că fiecare laborator are anumite modele.

NU orice laborator îţi va face un tort personalizat FIX ca cel din imagine!

Dacă eşti din Bucureşti, o poţi contacta pe Elena Anghel la :
torturifistichii@gmail.com
Tel: 0723 349 598

În caz că eşti din altă localitate, atunci LISTEZI poza respectivă şi te duci cu ea la mai multe laboratoare de cofetărie din localitatea de domiciliu ( până găseşti unul care să-ţi facă un tort fix la fel )...

Toate cele bune.

| tuGatita explică (pentru bursuc001):

Nu, nu sunt din Bucuresti. dar am vazut pe un site ca ar fi cam 45 de lei kg..si ma gandeam..chiar asa mult? e bine ca nu este atat de scump. te :*

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Depinde de unde il comanzi si cat costa kilogramul... am inteles ca in general e 20-25 lei/kg...

| Yanysa_Yanysa_1988 a răspuns:

Buna ziua m ar interesa cat m ar costa un tort de ciocolata de 5kg multumesc