| Raluu01 a întrebat:

Ce as putea sa fac pentru ca checul sa iasa mult mai pufos? ma refer la checul obisnuit, cu o parte alba si una neagra, daca pot sa zic asa :))

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0&tx=67&ty=118

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bati galbenusurile spuma separat cu zaharul pana se topeste.In caz ca bagi zagar il albusul batut spuma, acesta se face pitic, oricum tot aceeasi cantitate de chec bagi in tine.

| bombănucleară a răspuns:

Incearca sa folosesti mai multa faina si 3 linguri de cacao.