| anonim_4396 a întrebat:

Ce este mai revitalizant? Ceaiul Negru sau Cafeaua?

Răspuns Câştigător
| Rosalyn a răspuns:

Ceaiul negru este recomandat sa fie baut doar de dimineata si pe buna dreptate. Incearca sa bei o cana de ceai negru la pranz sau dupa-masa si vezi daca reusesti sa dormi noaptea. Dupa parerea mea, ceaiul negru are un efect mai puternic decat cafeaua daca este baut la ora potrivita. Mult succes in sesiune!winking

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ceaiul negru este mult mai sanatos decat cafeaua.
Te pup!

| thewomaninwhite a răspuns:

Ceaiul negru

| Own3r a răspuns:

Ceaiul negru e mai sanatos

| MEIALI a răspuns:

Ceaiul negru

| ๖ClaSSic a răspuns:

Ceaiul Negru, si este si mai sanatos. Depinde de fiecare persoana in parte. Incearca-le pe amandoua, separat ca sa te convingi.

| bumtzbumtz a răspuns:

Ceaiul negru e mult mai bun decat cafeaua.

| Rosalyn a răspuns:

Nu stiu daca asa reactionez doar eu, dar in general sunt imuna la cafea. Ceaiul negru a reusit sa ma tina treaza o noapte intreaga si este mai sanatos. Totusi, fiecare om e diferit si reactioneaza diferit la anumite substante. Incearca-le pe amandoua.

| anonim_4396 explică (pentru Rosalyn):

Sunt un bautar inrait de cafea, si in general beau la filtru. Eu urmeaza sa intru in sesiunea de examene, licente, si alte batai de cap. Acum, ar fi cam aiurea sa iti faci cafea la 11-12 noaptea. EU intrebasem intrucat nu stiam cam ce efect are ceaiul negru, comparativ cu o cafea.

| Rosalyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceaiul negru este recomandat sa fie baut doar de dimineata si pe buna dreptate. Incearca sa bei o cana de ceai negru la pranz sau dupa-masa si vezi daca reusesti sa dormi noaptea. Dupa parerea mea, ceaiul negru are un efect mai puternic decat cafeaua daca este baut la ora potrivita. Mult succes in sesiune!winking

Răspuns utilizator avertizat