| Îngersuav a întrebat:

Ce fel de saci de gunoi şi ce fel de coş de gunoi folosiți? Eu folosesc saci de gunoi parfumați şi un coş de gunoi modern, cu senzori, filtru de miros şi capcană pentru gândaci de bucătărie.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Whitte a răspuns:

Vai de mine! Ai gandaci in bucatarie? Ce mizerie e in blocul ala parfumat?
Si cat timp tii gunoiul in casa de ai nevoie de cos cu filtru de miros?
Eu folosesc pungile primite la cumparaturi. Dar arunc gunoiul zilnic. Ies din casa, duc si gunoiul.

| kalasnicov22 a răspuns:

Saci folosesc din kevlar cu dozator incorporat Vertus Crystal Limited Edition, pentru gandaci am laser cu senzor cu microunde si de miscare, l-am dat la minim ca omora gandacii di de la blocul vecin.

Răspuns utilizator avertizat