| sabinapop a întrebat:

Ce garnituri se potrivesc la peste?

Răspuns Câştigător
| valyb a răspuns:

In general legume natur si orez.

8 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Spanac saute, legume abur, rosii cherry cu otet balsamic, fenel saute, praz saute, mamaliga la gratar... sunt atat de multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salata, cartofii chiar si orezul la anumite sortimente de peste. Tomatele pe gratar se mai potrivesc foarte bine sa pestele in saramura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fructe de mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosii umplute cu spanac

| Laszlo_Edit_1965 a răspuns:

Orez cu legume

| irinadima a răspuns:

Cel mai comun este cartoful natur deoarece este o garnitura care nu acopera gustul pestelui si este si usor.

| Vichi a răspuns:

Am mancat pangasius pe un pat de gulie rasa cu sos alb. Combinatiile pot fi din cele mai diferite. Nu-ti fie frica sa incerci.

| cristinutza007 a răspuns:

Una din garniturile pe care ti-o pot recomanda sunt cartofi copti cu legume: scoate miezul unui cartof si paseaza-l cu paleta sau pune-l in robotul de bucatarie. Amesteca-l apoi cu broccoli preparat la aburi si cu branza de vaci. Umple cartoful cu aceasta mixtura - vei adauga mancarii proteine si calciu, insa nu si calorii happy pofta buna!