| vazile a întrebat:

Ce gust are branza de Nasal?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu exista BRANZA nasal! Exista CAS nasal!
Are un gust exceptional datorita ciupercilor de mucegai din pestera unde este prelucrata si pastrata. Mirosul exterior este insa destul de respingator, tocmai din aceeasi cauza.
Este unul dintre cele mai bune (ca gust) casuri din Romania, aproape fara concurent si in restul Europei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seamana cu brnza frantuzeasca. e foarte buna, maturata, excelenta.

| vanessa20 a răspuns:

F buna dar asta e parerea mea daca tie nu iti place e alta treaba