| RoxAnana a întrebat:

Ce idei de mic-dejun aveti? am prin frigider mushi file, cascaval, rosii castraveti, masline, branza, si mai multe chestii pe acolo... mi-e f foame si nu stiu ce sa mananclaughing ca asa sa le pun pe toate in farfurie nu mai imi place. e in ordine daca fac o pizza dar pe paine normala (ca nu am feliata)? (nu stiu dati-mi si voi niste idei plsbig grin)

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cel mai bine e sa faci o pizza(merge foarte bine si cu felii de paine ).

| pwp a răspuns:

Cascaval cu muschi la cuptorul cu microunde sau la sandwichmaker(nu stiu daca am scrio bine)
sper ca te-am ajutat happy

| dsadasdsada a răspuns:

O sa te incarci daca le mananci pe toate deodata :O pizaa cu paine normala face tatabatting eyelashes iti recomand pizza sau un mic aperitiv =D

| Bubble_7593 a răspuns:

Fa'ti un sandwich mare big grin
paine muschi file dupa cascaval, dupa branza, pune castraveti cu rosii si in varf o maslina tongue